Rozmýšlate nad kariérou v oblasti práva?

Hillbridges môže byť jedinečné miesto, kde začať.

Čaká vás tím mladých energických ľudí nadšených pre vzrušujúcu a zaujímavú prácu. Tím, ktorý si zakladá na kvalite, výnimočnosti a úspechu. Tím, ktorý kladie dôraz na integritu, spoľahlivosť a rešpekt.

Hoci spoločne považujeme tieto hodnoty za základ našej praxe, vážime si individuálnu povahu členov nášho tímu, pretože práve ich osobitný pohľad a originálne nápady predstavujú pre Hillbridges jedinečný prínos a zlepšujú kvalitu našej práce.

O čo nám ide?

Začali sme s menším tímom právnikov. Trh nepochybne poskytuje priestor pre rast, avšak nechceme rásť len preto, aby sme boli veľká firma. Chceme rásť iba v prípade, že nájdeme tých správnych ľudí, ktorí:

  • zdieľajú naše hodnoty, snahu po úspechu a pocit zadosťučinenia z dobre vykonanej práce
  • sú šikovní a inteligentní právnici a majú záujem o rozvoj svojich schopností
  • sú kreatívni a energickí a vedia dobre pracovať pod tlakom
  • sú odhodlaní usilovne pracovať a poskytovať svojim klientom služby na najvyššej úrovni
  • majú potenciál zaradiť sa medzi najlepších právnikov na trhu

Ľavou zadnou? To asi nie...

Práca v Hillbridges vyžaduje veľkú dávku úsilia a snahy uspieť. Často je veľmi náročná, a to tak intelektuálne ako aj z hľadiska času a vloženej energie, čo platí rovnako pre každého z právnikov a zamestnancov na všetkých pozíciách. Odmenou je zrýchlený rozvoj technických schopností členov nášho tímu, uznanie spokojných klientov a kolegov a predovšetkým dobrý pocit zo skvele odvedenej práce. Pri tom všetkom si však uvedomujeme mieru osobnej záťaže, ktorú táto práca prináša, nepodceňujeme vyťaženosť jednotlivcov a snažíme sa včas predchádzať jej možným nepriaznivým dôsledkom.

Čo hľadáte vy?

Ak by sa vám pozdávalo zapojiť sa do nášho tímu, potom pravdepodobne chcete:

  • byť členom tímu, v ktorom sa ľudia navzájom rešpektujú a radi spolu pracujú
  • pracovať v dynamickom a náročnom prostredí
  • zohrávať aktívnu úlohu v najzaujímavejších díloch na Slovensku a v širšom regióne
  • učiť sa a rozvíjať svoje schopnosti, aby ste sa stali jedným z najlepších právnikov na trhu

Ako ďalej?

Ak si prajete porozprávať sa o práci alebo o tom ako veci chodia v Hillbridges, pokojne kontaktujte ktoréhokoľvek z našich právnikov, ktorí s radosťou odpovedia na vaše otázky.

V prípade, že uvedené pre vás znie zaujímavo a myslíte si, že nám máte čo ponúknuť, dajte nám prosím o sebe vedieť a pošlite svoj životopis na:

  • Associate Recruitment, Hillbridges, Gorkého 4, 811 01 Bratislava, Slovakia

alebo


Radi sa dozvieme o Vás a Vašich štúdijných a pracovných úspechoch, aj keď prosím vezmite na vedomie, že uvedené nie je ponukou na zamestnanie.

Bližšie informácie o tom, ako používame a zdieľame informácie, ktoré nám poskytnete, nájdete v našich Pravidlách ochrany osobných údajov.

Letná stáž

Od roku 2016 spolupracujeme s neziskovou organizáciou LEAF, ktorá pre šikovných slovenských študentov na vysokých školách v zahraničí pomáha získavať kvalitné pracovné skúsenosti počas letných prázdnin a po absolvovaní štúdia v špičkových firmách, verejných inštitúciách či startupoch na Slovensku. 

Každé leto u nás vďaka programu  Slovak Professionals Abroad Program privítame niekoľko skvelých študentov.

Náplň a cieľ stáže 

Cieľom stáže je poskytnúť Ti jedinečnú príležitosť podieľať sa ako člen tímu na zaujímavých projektoch a transakciách. Budeš pracovať v kolektíve mladých skúsených právnikov vedenom partnermi, ktorí dlhé roky pôsobili v Bratislave, Londýne a Paríži v jednej z najväčších medzinárodných právnických kancelárii na svete. V rámci stáže sa oboznámiš s prácou v právnickej kancelárii a s priebehom komerčných transakcií, pričom nám budeš pomáhať prácou na rôznych zadaniach.

Ako sa prihlásiť? 

Aktuálne pozície nájdeš na stránke GROWNi.sk alebo nám o sebe daj priamo vediet a pošli svoj životopis na: 

recruiting@hillbridges.com 

 

Povedali o stáži 

„Deväť týždňov v Hillbridges zmenilo moje kariérne smerovanie a predčilo všetky moje očakávania o stáži v advokátskom sektore na Slovensku. Od prvého dňa som bola prijatá ako plnohodnotná súčasť dynamického kolektívu advokátov a koncipientov. Zadania na ktorých som pracovala, boli síce intelektuálne aj časovo náročné, no nesmierne obohacujúce a náučné. Počas celého trvania stáže som mala dvere otvorené ako ku partnerom, tak ku associates a junior associates a všetci boli ochotní mi pomôcť, či už so zadaniami, ale aj s kariérnymi dilemami.“ 

Jana Šikorská, stážistka v Hillbridges v roku 2018 (University of Exeter)

 

„Bola to super príležitosť pracovať po boku skvelých profesionálov a odborníkov, od ktorých som mal možnosť naučiť sa niečo nové každý deň a zároveň som mal pocit, že som plnohodnotnou súčasťou tímu, ktorý je vždy ochotný pomôcť. “ 

Róbert Košala, stážista v Hillbridges v roku 2021 (London School of Economics and Political Science)

 

„Moja stáž v Hillbridges bola veľmi stimulujúca vďaka ľudom okolo mňa, ale aj zadaným úlohám. Nikdy som sa necítila iba ako obyčajný stážista, ale ako plnohodnotný člen tímu. „Veľmi ma obohatilo zdieľať kanceláriu so seniorným zamestnancom ktorý mal na mňa čas a bol ochotný mi pomôcť či poradiť.“ 

Nela Štefanigová, stážistka v Hillbridges v roku 2019 (Sciences Po Paris/Trinity College Dublin)

 

„Moja stáž v Hillbridges bola výbornou skúsenosťou, ktorá mi pomohla pripraviť sa na koncipientúru (traineeship) v londýnskej právnej firme.“ 

Žaneta Sedíleková, stážistka v Hillbridges v roku 2016 (University of Glasgow/University of Cambridge)

 

„Stáž v Hillbridges bola mojou treťou praxou počas štúdia medzinárodného práva, po skúsenosti vo verejnej sfére ako aj v start-up prostredí. Bola to kľúčová skúsenosť, ktorá hrala rolu pri rozhodnutí vrátiť sa na Slovensko po štúdiu v zahraničí keď som sa o dva roky neskôr vrátila do tímu na plný úväzok. Práca v Hillbridges mi priniesla cenný osobný a profesionálny rast a viem, že keď sa pripojíte k tímu Hillbridges, môžete očakávať dynamickú prácu na zaujímavých a náročných projektoch z rôznych komerčných aj nekomerčných sfér, a hlavne aj podporu skúseného tímu.“ 

Anna Mária Urbanová, stážistka v Hillbridges v roku 2017 (The Hague University of Applied Sciences)

 

„Pred začatím stáže v Hillbridges som o návrate domov a prácou advokátky na Slovensku ani neuvažovala, no po absolvovaní deviatich týždňov v Hillbridges návrat späť aktívne zvažujem a kariéru v slovenskom korporátnom práve si určite viem predstaviť.“ 

Jana Šikorská, stážistka v Hillbridges v roku 2018 (University of Exeter)